„Svaka čast našim dečkima na maksimalnom angažmanu i velika je radost što smo pobijedili neugodnog suparnika predvođenog Thiemom. Moram naglasiti da otkada pratim Davis Cup Ćorić uvijek prezentira strašne partije, a tako je bilo i ovaj put.
Računajući prošlu godinu i ovu izgubio je samo onaj jedan meč, u gostima, protiv Berrettinija. Drago mi je i zbog njega jer mu ove pobjede sigurno daju samopouzdanje za njegov nastavak sezone.“
Izbornik Vedran Martić i osvrnuo se na informaciju koja se pojavila, a kaže da bi Hrvatska mogla biti domaćin jednoj od skupina glavnog dijela Davis Cupa.
„Da, stigla je ta informacija i tome se nisam nadao. Naravno da bi to bilo lijepo i bio bi veliki plus za nas. Ne bi trebali putovati, a i igranje pred našim navijačima bi bila sjajna stvar“.
Foto: Mario Cuzic/HTS
SVE NAJNOVIJE VIJESTI IZ TENISA: TENISKE VIJESTI